Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AVERNUS: profesjonalny serwer dla koneserów Fantasy


avernusrpg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

30mtgug.jpg

 

IP: nie jest Ci w tej chwili potrzebne

Typ Serwera: generic fantasy/rpg/sim

Pluginy: rzadko spotykane

PVP: tak

WL: tak - dwuetapowa selekcja

 

Przyjmowanie graczy obejmuje dwa etapy selekcji. W pierwszym etapie proszę wpisywać się poniżej - wybrane osoby otrzymają na PW dalsze informacje.

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zapowiada się wręcz idealnie, chętnie zagrałbym na nim :)

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Nudny serwerek. Wszyscy się dedają tylko ;f

 

Przecież Ty w ogóle na nim nie grałeś. Ale dzięki za podniesienie tematu.

Nudny serwerek. Wszyscy się dedają tylko ;f

Opublikowano

Nick : Matix245

Wiek : 15

Coś O sobie Nazywam sie Mateusz Interesuje sie informatyka

Staż w Minecraf : 2 lata

Czemu Akurat Ten serwer: Lubie RPG oraz klimaty fantasy

Opublikowano

A co trzeba napisać żeby się dostać do selekcji? Jak wystarczy napisać że się zgłaszasz to się zgłaszam. :D

893961446222509646083.png

Opublikowano

Zgłaszam sie poniewarz jestem fanem Fantasy i prg zagram z checia i sie zgalszam mam skype i mam 14 lat wiecej info dostaniesz jak napiszesz na pw

Opublikowano

Chętnie zagram. Dlaczego?

-Kocham takie klimaty

-Lubię nowości

-Serwer trafia dokładnie w moje ulubione rodzaje gier

-Mam 13/14lat

-Mam skype/ts3

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Chętnie poświęce trochę czasu dla tego serwera. Mam 15, a właściwie 16 lat (rocznik). Ogólnie to zajmuję się tworzeniem serwera do minecraft o bardzo podobnej tematyce, jednakże z kilkoma innymi nowościami. Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer jako gracz baaardzo klimatyczny, ale i też jako pomysłodawca. Dlaczego pomysłodawca? Ponieważ jestem osobą kreatywną, i jak już wcześniej pisałem tworzę serwer minecraft..

 

Jeśli jesteś zainteresowany przyłączeniem mnie do grona user na serwerze, to pisz na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...